• NDD zwemt fantastisch bedrag bijeen voor kankeronderzoek.

  • Zondag 14 september jl. vond het tweejaarlijkse evenement “Swim to Fight Cancer/Achterhoek” plaatst in recreatieplas Stroombroek tussen Braamt en Doetinchem. Ruim 450 zwemmers deden die dag mee aan deze zwemhappening en zij hadden in de voorafgaande maanden allemaal sponsoren benaderd om daardoor een mooi bedrag bijeen te zwemmen in de strijd tegen kanker. De totale opbrengst was die dag € 368.500,--

    Ook binnen onze vereniging werd een grote groep enthousiast in die periode om mee te zwemmen en om veel donaties binnen te halen en daarna die middag de uitdaging aan te gaan in het open water om de voorgeschreven afstand af te leggen.
    Het werd een fantastische dag in en om het water en de zon scheen hoog aan de hemel waardoor er ook bijna 2500 toeschouwers aanwezig waren om de zwemmers aan te moedigen in een prachtige en gezellige omgeving.

    Het team van NDD bestond uit bijna 40 leden van de diverse afdelingen van de vereniging en van allerlei leeftijden.
    In een gezamenlijke teamprestatie hebben zij die middag een fantastisch bedrag bijeen gezwommen voor het kankerfonds namelijk € 20691,--

  • Klik hier voor meer foto's