• Wedstrijdprogramma

  • WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitie
    25-01 16:00DWV DG1NDD DG1Gemengd-D <13
    25-01 16:15De Breuly BG1NDD BG1Gemengd-B <17
    25-01 16:20NDD BG2De IJsselmeeuwen BG1Gemengd-B <17
    25-01 17:00De Breuly H2NDD H5Heren
    25-01 17:05NDD Da2Montferland Da1Dames
    25-01 17:50NDD Da3PFC Rheden Da1Dames
    25-01 18:35NDD H4Livo H4Heren
    25-01 19:45Zwemvereniging Utrecht Da1NDD Da1Dames (Bond)
    25-01 20:00De Dinkel H1NDD H2Heren
    25-01 21:00WS Twente H1NDD H1Heren (Bond)
    01-02 16:20NDD BG1Aqua-Novio'94 BG1Gemengd-B <17
    01-02 17:05NDD H5WWV Winterswijk H3Heren
    01-02 17:30Proteus BG1NDD BG2Gemengd-B <17
    01-02 17:45Livo Da2NDD Da2Dames
    01-02 17:50NDD H2Livo H3Heren
    01-02 18:35NDD Da1Arethusa Da1Dames (Bond)
    01-02 19:30NDD H1HZC de Robben H1Heren (Bond)
    08-02 16:00DWV H3NDD H4Heren
    08-02 18:05VZV Njord Da1NDD Da1Dames (Bond)
    08-02 19:45VZ&PC H1NDD H1Heren (Bond)
    09-02 16:20NDD BG2DOS BG1Gemengd-B <17
    09-02 17:05NDD BG1RZC BG1Gemengd-B <17
    09-02 17:50NDD Da2De Rijn Da2Dames
    09-02 18:35NDD Da3Hydrofiel Da1Dames
    09-02 19:20NDD H3Natare H2Heren
    15-02 17:30DWV Da1NDD Da2Dames
    15-02 17:45PFC Rheden H3NDD H5Heren
    16-02 16:20NDD DG1Natare DG1Gemengd-D <13
    16-02 17:00NDD CG1Schuurman BZC CG1Gemengd-C <15
    16-02 17:45NDD H1ENC Arnhem (SG) H1Heren (Bond)
    29-02 16:00DOS H2NDD H5Heren
    29-02 16:20NDD DG1De Breuly DG1Gemengd-D <13
    29-02 17:00NDD BG1TZC-Vahalis BG1Gemengd-B <17
    29-02 17:15Montferland Da1NDD Da3Dames
    29-02 17:45NDD H2Natare H1Heren
    29-02 18:00ENC Arnhem (SG) Da1NDD Da1Dames (Bond)
    29-02 18:00Thetis CG1NDD CG1Gemengd-C <15
    29-02 18:30NDD H4NDD H3Heren
    29-02 18:30WZC-De IJsel (SG) BG*1NDD BG2Gemengd-B <17
    29-02 20:10De Dolfijn H1NDD H1Heren (Bond)
    07-03 17:30DOS Da1NDD Da2Dames
    07-03 18:00PFC Rheden BG1NDD BG1Gemengd-B <17
    08-03 16:20NDD BG2Het Ravijn BG1Gemengd-B <17
    08-03 17:05NDD Da3Livo Da2Dames
    08-03 17:50NDD H5Montferland H1Heren
    08-03 18:35NDD Da1Zeester-Meerval Da1Dames (Bond)
    08-03 19:30NDD H1SWOL 1894 H1Heren (Bond)
    14-03 14:00Thetis DG1NDD DG1Gemengd-D <13
    14-03 18:00Natare H2NDD H4Heren
    14-03 21:40De Rijn Da2NDD Da3Dames
    15-03 16:20NDD CG1Aqua-Novio'94 CG1Gemengd-C <15
    15-03 17:05NDD Da2RZC/EZZ (SG) Da1Dames
    15-03 17:50NDD Da1Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1Dames (Bond)
    15-03 18:45NDD H2DWV H2Heren
    15-03 19:30NDD H3De IJsselmeeuwen H3Heren
    21-03 16:20NDD DG1EZPC DG1Gemengd-D <13
    21-03 17:00NDD BG2De Mors BG1Gemengd-B <17
    21-03 17:15Livo CG1NDD CG1Gemengd-C <15
    21-03 17:30DWV H3NDD H3Heren
    21-03 17:45NDD Da3DWV Da1Dames
    21-03 18:30NDD H5De Gendten H1Heren
    21-03 19:15NDD H2EZC H3Heren
    21-03 19:45WSG ESTA (SG) H1NDD H1Heren (Bond)
    28-03 16:00DOS H1NDD H3Heren
    28-03 16:20NDD CG1ENC Arnhem (SG) CG1Gemengd-C <15
    28-03 17:05NDD BG1DWV BG1Gemengd-B <17
    28-03 17:20Livo DG1NDD DG1Gemengd-D <13
    28-03 17:30De IJsselmeeuwen BG1NDD BG2Gemengd-B <17
    28-03 17:50NDD Da2NDD Da3Dames
    28-03 18:35NDD H5De Breuly H2Heren
    28-03 19:20NDD H1De Mors H1Heren (Bond)
    28-03 20:15OZ&PC H3NDD H2Heren
    28-03 20:30Proteus H2NDD H4Heren
    04-04 15:15ENC Arnhem (SG) BG1NDD BG1Gemengd-B <17
    04-04 16:00ZPC De Hof H2NDD H2Heren
    04-04 16:55WWV Winterswijk H3NDD H5Heren
    04-04 18:00DWK Da1NDD Da1Dames (Bond)
    04-04 19:15HZPC/Avéna (SG) H1NDD H1Heren (Bond)
    05-04 16:20NDD DG1Schuurman BZC DG2Gemengd-D <13
    05-04 17:00NDD BG2Proteus BG1Gemengd-B <17
    05-04 17:30EZPC Da1NDD Da2Dames
    05-04 17:45NDD H3Schuurman BZC H6Heren
    05-04 18:30NDD H4De IJsselmeeuwen H3Heren
    18-04 16:00DOS BG1NDD BG2Gemengd-B <17
    18-04 16:45PFC Rheden Da1NDD Da2Dames
    18-04 16:45DOS H1NDD H4Heren
    18-04 17:00De Gendten CG1NDD CG1Gemengd-C <15
    18-04 19:00EZPC DG1NDD DG1Gemengd-D <13
    18-04 19:15WZC-De IJsel (SG) H2NDD H3Heren
    19-04 16:20NDD BG1Thetis BG1Gemengd-B <17