• Trainingsrooster compleet seizoen 2020-2021

    Tijdens schoolvakanties aangepast rooster en dit wordt gepubliceerd op deze website.

    Zwemmen/Jeugd         

    Maandag

    Dinsdag

    Woensdag

    Donderdag

    Vrijdag

    Zaterdag

    Orka A

     

     

     

    18.00-18.45

     

    09.45-10.30

    Orka B

     

     

     

    18.00-18.45

     

    09.45-10.30

    Orka C

     

     

     

    18.00-18.45

     

    09.45-10.30

    Dolfijnen

     

     

     

    18.00-18.45

     

    09.00-09.45

    Selectie

    17.45-18.30

     

     

    18.00-18.45

     

    09.00-09.45

    Doelgroepbad

     

     

     

    18.00-19.00

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Trim/Recreatie

    Maandag

    Dinsdag

    Woensdag

    Donderdag

    Vrijdag

    Zaterdag

    Jeugd en 18+

     

    19.15-20.00

     

    20.00-20.45

     

     

    Medisch zorgbad

     

     

    18.15-19.00

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Triatlon

    Maandag

    Dinsdag

    Woensdag

    Donderdag

    Vrijdag

    Zaterdag

    1x of 3x per week

    21.30-22.30

     

     

    20.45-21.30

     

    08.00-09.00

     

     

     

     

     

     

     

    Waterpolo

    Maandag

    Dinsdag

    Woensdag

    Donderdag

    Vrijdag

    Zaterdag

    Heren sel 1-2

     

    21.00-22.15

     

    18.45-20.00

     

     

    Heren 3-4-5

     

    21.00-21.45

     

     

    21.30-22.15

     

    Dames sel 1-2

     

     

    18.45-20.00

     

    20.15-21.30

     

    Dames 3

     

     

     18.45-19.30

     

    20.15-21.00

     

    Jeugd B

     

     

     18.00-18.45

     

     19.30-20.15

     

    Jeugd C

     

     

     17.15-18.00

     

     18.45-19.30

     

    Jeugd D

     

     

     17.15-18.00

     

     18.45-19.30

     

    Jeugd E en F

     

     

     

     

    18.45-19.45
    Brink/Zelhem

    Indeling bij NDD Zwemmen/Jeugd

    Keeperstraining

    19.15-20.00

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Wedstrijdzwemmen

    Maandag

    Dinsdag

    Woensdag

    Donderdag

    Vrijdag

    Zaterdag

    Masters

    21.30-22.30

     

     

    20.45-21.30

     

     

    Sterteam

     

    19.15-20.00

     

     

     

    09.00-10.30

    Baan groen,blauw,rood, paars en lichtgroen,


    17.45-19.15

    07.00-08.00

     

    07.00-08.00

     

     

    17.45-19.15

     

     

    17.45-18.45

     

    Baan oranje

     

    17.45-19.15

    16.30-17.15

     

    17.45-18.45

     

    Baan geel

    18.30-19.15

     

    16.30-17.15

     

     

    08.00-09.00

    Datum uitgifte         : september 2020, versie 1.4